Авторизація|

Який студентський гуртожиток є найкращим у Києві?

10 травня 2012,Новини, Вища освіта

Який студентський гуртожиток є найкращим у Києві?Конкретна відповідь на це питання буде дана зовсім скоро, оскільки міський конкурс на найкращий гуртожиток уже підходить до своєї кульмінаційної стадії.

Сьогодні, 10 травня, сувора комісія в складі директорів студмістечок і голів профкомів студентів столичних вишів здійснила огляд 5 гуртожитків. Зокрема, було відвідано гуртожиток № 1 Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут” (вул. Янгеля 5), гуртожиток № 4 Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана (вул. Дегтярівська, 49), гуртожиток № 6 Національного авіаційного університету (вул. Ніжинська, 14), гуртожиток № 7 Національного медичного університету імені О.О. Богомольця (Чоколівський бульвар, 39) та гуртожиток № 4 Київського національного університету будівництва і архітектури (вул. Освіти, 5).

Члени комісії діяли як справжні ревізори: заходили у кімнати, спілкувалися зі студентами, переглянули всі технічні приміщення і ознайомилися з документацією. Та особливу увагу вони звертали на соціально-побутові умови, санітарно-технічні вимоги, виховний процес і можливості для інтелектуального, духовного та фізичного розвитку студентської молоді.

Організаторами міського огляду-конкурсу на кращий студентський гуртожиток ВНЗ м. Києва ІІІ-ІУ рівнів акредитації є Київська міська державна адміністрація, Рада ректорів Київського вузівського центру, Київська міська організація Профспілки працівників освіти і науки України. Він проводиться з метою поширення передового досвіду роботи студентських містечок і гуртожитків, органів студентського самоврядування, студентських профспілкових організацій та привернення уваги до проблем, що існують у студентських гуртожитках.

Завтра, 11 травня 2012 року буде проведено огляд ще 6 гуртожитків, а саме:

Київського національного університету імені Тараса Шевченка (гуртожиток № 2, вул. Ломоносова, 37);

– Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова (гуртожиток № 5, вул. Космічна, 8; гуртожиток № 8, вул. Космічна, 8в);

– Київського національного торговельно-економічного університету (гуртожиток № 2, вул. Мілютенка, 6);

– Національного транспортного університету (гуртожиток № 1, вул. Івана Кудрі, 32);

– Національного університету біоресурсів і природокористування України (гуртожиток № 11, вул. Генерала Родімцева, 7б).

Прес-служба КМОППОіНУ

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці