Авторизація|

15 травня – Міжнародний день сім’ї

15 травня 2012,Публікації » Новини

15 травня – Міжнародний день сім’їМіжнародний день сім’ї встановлений Генеральною Асамблеєю ООН у 1994 році і відзначається щорічно 15 травня. Запровадження цього дня було викликано стурбованістю світової спільноти сучасним положенням родини та покликане звернути увагу громадськості різних країн на численні проблеми родини та її значення у процесі виховання покоління, що підростає.

Кожне покоління розуміє по-різному значення сім’ї, але за всіх часів будь-яка родина не може існувати без любові, поваги та солідарності. Саме ці поняття допомагають будувати будь-яке цивілізоване суспільство. Українці говорять: «Без сім’ї немає щастя на землі». Адже сім’я – це, насамперед, берегиня людських цінностей, хранителька моральних чеснот, національних традицій і звичаїв, невтомна плекальниця родоводу.

Часом у житті кожної родини виникають певні негаразди, і здається, що ніхто і ніщо не може їх вирішити. Проте, найбільшу підтримку ми отримуємо від батьків, коханої дружини чи чоловіка, а ще частіше – розрадою стають діти. Саме ці люди допомагають нам жити у cучасному непростому світі, насиченому метушнею і бентежними буднями.

Більшість сімей, коли не коли, зіштовхуються з певними труднощами. Так, наприклад, Світлана Тищенко, студентка столичного вишу, ділиться турботами: «Ми з чоловіком з іншого міста, тому не маємо власного житла. Знімати квартиру для нашої молодої родини надто дорого. Оскільки я ще студентка, то виникають певні труднощі з тим, на кого залишити дитину в період сесії. В Європі при інститутах є платні садочки: поки мама складає екзамен, дитина грається з вихователькою. Якби у нас були такі садочки, то не шкода було б і заплатити. Допомога, яка виділяється на дитину вистачає хіба що на підгузки».

Проте, незважаючи на це, Світлана щаслива, що в неї є люблячий чоловік і маленька донечка, які радують тим, що є в її житті. Адже головне для кожної сім’ї – це взаєморозуміння і повага.

Важливу роль відіграє сім’я у підготовці молоді до дорослого життя: передає нащадкам духовні та матеріальні цінності, життєвий досвід, трудові уміння і навички.

Профспілкова освітянська родино, щиро вітаємо із Міжнародним днем сім’ї!

Зичимо благополуччя, гармонії, батьківського щастя та синівської вдячності, єдності поглядів та теплоти сердець.

Прес-служба КМОППОіНУ

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці