Авторизація|

ДНЗ № 726 «Голосіївська перлина»: урочисте відкриття і створення первинки

ДНЗ № 726 «Голосіївська перлина»: урочисте відкриття і створення первинкиДо Дня Києва найменші мешканці Голосіївського району отримали чудовий подарунок – після капітального ремонту 19 травня 2012 року гостинно відкрив двері для малюків ясла-садок комбінованого типу із групами загального розвитку і спеціальними групами для дітей з порушеннями опорно-рухового апарату.

Новий дошкільний навчальний заклад № 726 «Голосіївська перлина», розташований за адресою вул. Теремківська, 9, і розрахований на 11 груп (190 місць).

Нині вихованцями садочку опікуються 8 освітян, які вже утворили свою первинну профспілкову організацію. На засіданні ради Голосіївської районної у м. Києві організації Профспілки працівників освіти і науки України було розглянуте питання про прийняття нових членів до складу РОП. Головою первинки ДНЗ №726 була обрана Галина Іванівна Дмитрук.

З метою покращення фізичного та психічного здоров'я дошкільників у ДНЗ функціонують басейн, масажний кабінет, лікувально-оздоровчий комплекс, кабінет практичного психолога. Впроваджуються сучасні освітні технології, пріоритетні напрямки діяльності.

Назву дитячому садку обрали символічну – «Голосіївська перлина», враховуючи не лише неповторність, вишуканість, красу закладу, а й веселий дзвінкий дитячий сміх, що розкотиться безцінними перлинками і стане надійним оберегом щасливого майбутнього дошкільного навчального закладу.

Прес-служба КМОППОіНУ

 

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

11.листопада

ІВ "Єдність" №7 2019р.

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці