Авторизація|

Регіональну угоду підписано

22 травня 2012,Публікації » Новини

Регіональну угоду підписано21 травня 2012 року в приміщенні Київської міської державної адміністрації відбулася офіційна церемонія підписання Регіональної угоди на 2012 – 2013 рр. про регулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин між виконавчим органом Київської міської ради (Київською міською державною адміністрацією), Об`єднанням організацій роботодавців м. Києва "Федерація роботодавців м. Києва" та Об`єднанням профспілок, організацій профспілок у м. Києві "Київська міська рада профспілок".

Угоду своїми підписами скріпили голова КМДА Олександр Попов, голова ради Федерації роботодавців м. Києва Руслан Демчак та голова Міськпрофради Валентин Мельник.

Як наголосили сторони, сам факт підписання цього документу – важлива подія в соціально-економічному житті столиці. Тристороння угода дасть можливість створити умови для стабільного економічного зростання міста.

Метою підписання угоди є консолідація зусиль органів влади, роботодавців та профспілок, спрямованих на виконання першочергових завдань у сфері соціально-економічних та соціально-трудових відносин, зокрема підвищення рівня зайнятості населення, стале зростання заробітної плати та вчасна її виплата, створення безпечних умов праці, стабільності та громадської злагоди, забезпечення конституційних прав і гарантій для людей праці та членів їхніх сімей.

Під час урочистостей очільник міської влади Олександр Попов наголосив: «Регіональна угода є запорукою того, що відносини із соціальними партнерами будуватимуться на принципах соціального діалогу, взаємоповаги та рівноправності».

– Підписання цього важливого документу дещо відтерміновувалося, тому що ми хотіли узгодити всі позиції, а особливо – профспілкової сторони. Так, тільки три тижні тому, ми вирішили важливе питання, яке підняла профспілка освіти столиці – взяти на себе зобов’язання фінансувати муніципальні надбавки всім працівникам галузі в розмірі 20% посадового окладу (до цього виплата складала 15-17%).
Під час проведення останньої сесії Київради до видатків бюджету освіти виділили додатково близько 70 мільйонів, і таким чином це питання позитивно вирішилося.
Олександр Попов,
голова КМДА


– Основні три питання, які найбільше турбують столичних освітян і віднині закріплені Регіональною угодою, – це виплата муніципальної надбавки всім працівникам галузі, вчасна виплата заробітних плат і перспектива будівництва житла господарським способом. Виконання цих положень є базисом для досягнення столичного стандарту життя, головним показником якого, безсумнівно, є ефективний соціально-економічний захист людини праці.
Олександр Яцунь,
голова Київської міської організації Профспілки
працівників освіти і науки України

 

 

 Прес-служба КМОППОіНУ

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ОГОЛОШЕННЯ

ХІІІ звітно-виборна конференція КМОППОіНУ

ХІІІ звітно-виборна конференція КМОППОіНУ 13 березня 2020 року відбудеться ХІІІ звітно-виборна конференція Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України   ПОРЯДОК ДЕННИЙ Звіт про роботу ради Київської міської організації Профспілки працівників освіти і ...

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці