Авторизація|

Київ-Москва: дружба і співпраця

28 травня 2012,Публікації » Новини

Словно в гости к старой бабушке,

я к тебе приехал, Киев…

Владимир Маяковский

З 2006 року Київська міська організація Профспілки працівників освіти і науки України поновила свої дружні відносини і співпрацю з Московською міською організацією Профспілки працівників народної освіти Російської Федерації. І стали доброю традицією щорічні відвідини колег з м. Москви міської, районних і первинних організацій Профспілки шкіл і вишів Києва.

Так, з 25 до 28 травня в столиці України з дружнім візитом перебуває голова Московської міської організації Профспілки працівників народної освіти Російської Федерації Сергій Павлович Кузін. Профспілковий лідер освіти столиці РФ зустрівся з головою КМОППОіНУ Олександром Яцунем та начальником Головного управління освіти і науки виконавчого органу Київради (КМДА) Вірою Горюновою. Під час зустрічей Сергій Кузін поінформував колег про соціально-економічні гарантії працівників освіти Москви, соціальне партнерство профспілки з владою та про нововведення в освіті й профспілковій діяльності.

А вечорами Сергій Павлович, прогулюючись улюбленим містом Києвом, милувався його святковою оздобою. І, звичайно ж, не оминув нагоди переглянути концертну програму і феєрверк з нагоди 1530-річчя столиці України.

Прес-служба КМОППОіНУ

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

11.листопада

ІВ "Єдність" №7 2019р.

17.листопада

З ДНЕМ СТУДЕНТА!

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці