Авторизація|

Колектив Будинку вчителя дякує за співпрацю

30 травня 2012,Публікації » Новини

Колектив Будинку вчителя дякує за співпрацюКолектив Київського міського будинку вчителя на чолі з директором Ларисою Мельник щиро вітає із закінченням навчального року і висловлює подяку Київській міській організації Профспілки працівників освіти і науки України, а особисто голові КМОППОіНУ Олександру Яцуню, за проведені цьогоріч заходи. Ці загальноміські педагогічні форуми стали справжньою окрасою не лише культурно-просвітницької роботи Будинку вчителя, але й освітянського загалу столиці.

Особлива вдячність за творчі проекти, спрямовані на розкриття здібностей педагогів, усвідомлення ними значення мистецтва в особистому духовному збагаченні. Щорічний Фестиваль народної творчості працівників установ освіти м. Києва «Квітучі барви таланту» став справжнім тріумфом таланту творчого вчителя. Зокрема, багатий духовний світ освітян розкрила виставка лауреатів фестивалю в номінації «Декоративно-прикладне та образотворче мистецтво», а також «Фотомистецтво».

Високим рівнем виконавського мистецтва вирізнялися творчі вечори лауреатів:

• Дмитра Суботенка, вчителя музики гімназії Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова, – «Пісня, як доля у серці дзвенить!»;

• Любомири Лелик, вчителя української мови та літератури школи №169 Шевченківського району м. Києва, – «Календар життя»;

• Наталії Козак, вихователя навчально-виховного комплексу «Сузір’я» Святошинського району м. Києва, – «Гей дівчата!»;

• Ансамблю бандуристів «Мальви», зразкового художнього колективу центру «АРТ» Печерського району м. Києва, – «Тополина земля» та ін.

Незабутнє враження лишило по собі святкування Дня учителя, Нового року, посвята у вчителі випускників педагогічних вишів столиці, у якій взяв участь голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов. Численні зустрічі педагогів із представниками міської влади завжди мали актуальну тематику з питань розвитку столичної освіти та соціального захисту вчителів. Зокрема, конструктивне обговорення основних положень «Столичного стандарту освіти 2012-2025».

– У співпраці із Київською міською організацією Профспілки працівників освіти і науки України наш освітянський дім, як позашкільний навчальний заклад, реалізує державну політику в галузі освіти, культури, науки і сприяє творчому розвитку особистості вчителя.
Лариса Мельник,
директор Київського міського
будинку вчителя

 

Довідково. Протягом 2011 – 2012 навчального року було проведено близько 1000 заходів, які відвідали приблизно 150 000 осіб. Працювало 29 професійних клубів, 5 лекторіїв, 20 гуртків художньої самодіяльності, відбулося 230 клубних засідань, 150 науково-практичних семінарів та конференцій, 210 лекцій та вечорів педагогічних колективів, конкурси, виставки, мистецькі свята та розважально-пізнавальні програми.

Прес-служба КМОППОіНУ

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ОГОЛОШЕННЯ

ХІІІ звітно-виборна конференція КМОППОіНУ

ХІІІ звітно-виборна конференція КМОППОіНУ 13 березня 2020 року відбудеться ХІІІ звітно-виборна конференція Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України   ПОРЯДОК ДЕННИЙ Звіт про роботу ради Київської міської організації Профспілки працівників освіти і ...

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці