Авторизація|

У пришкільних таборах Києва відпочивають 6,5 тисяч дітей

У пришкільних таборах Києва відпочивають 6,5 тисяч дітейУ навчальних закладах столиці розпочали свою роботу дитячі табори відпочинку з денним перебуванням.

Загалом у Києві працює 99 пришкільних таборів.

Тривалість зміни складає 18 робочих днів.

Для організації змістовного дозвілля та відпочинку дітей у таборах працюють гуртки, секції позашкільних навчальних закладів.

Складено велику програму культурно-масових заходів: відвідання театрів, кінотеатрів, екскурсій, катання Дніпром на катерах, а також рекреації в паркових зонах міста.

 

 

– Діяльність пришкільних таборів дуже важлива. Така форма роботи дає можливість дітям, які з різних причин залишаються на канікулах у місті, провести змістовно дозвілля.
Крім того, це вирішує проблему влаштування дітей (особливо молодшого віку) та догляду за ними протягом дня для батьків, які працюють.
Також, враховуючи якісне харчування дітей у таборах, це є суттєвою матеріальною підтримкою для родин.
Віра Горюнова,
начальник Головного управління освіти і науки
виконавчого органу Київради (КМДА)

 

Півтисячі пільгових путівок на літній відпочинок, як повідомляє прес-служба КМДА, отримають переможці різноманітних олімпіад, конкурсів, дитячі творчі колективи, юні журналісти, спортсмени, туристи, техніки.

Також мають можливість оздоровитися і відпочити діти столичних освітян. З цією інформацією можна ознайомитися детальніше в спеціальній рубриці "Дитяче оздоровлення".

Прес-служба КМОППОіНУ

 

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ОГОЛОШЕННЯ

ХІІІ звітно-виборна конференція КМОППОіНУ

ХІІІ звітно-виборна конференція КМОППОіНУ 13 березня 2020 року відбудеться ХІІІ звітно-виборна конференція Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України   ПОРЯДОК ДЕННИЙ Звіт про роботу ради Київської міської організації Профспілки працівників освіти і ...

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

29.січня

Ювіляри 01.20

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці