Авторизація|

Оздоровлення дітей столичних освітян. Вітає ДСОЦ "Дружний"

Оздоровлення дітей столичних освітян. Вітає ДСОЦ "Дружний"Фахівці Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України здійснили перевірку готовності Дитячого санаторно-оздоровчого центру "Дружний" до роботи в літній період.

Заступник голови КМОППОіНУ Олександр Трофименко, завідувач юридичного відділу – Андрій Кузнецов у присутності директора ДСОЦ "Дружний" Валерія Смолового ознайомилися зі станом санітарно-гігієнічних умов, пожежної безпеки, документацією, планом проходження інструктажів працівників та усіма іншими нюансами діяльності табору на предмет охорони життя і здоров’я юних відпочивальників.

У спальних кімнатах корпусів проведено поточний ремонт. Діти знаходяться в кімнатах по 6 осіб. У басейні ведуться роботи з підготовки до запуску (температура води доводиться до норм, встановлених СЕС). Медичний корпус на момент проведення перевірки в повній мірі готовий до роботи. За розкладом роботи діти проходять оздоровчі процедури у першій половині дня.

За словами директора, у «Дружному» нині відпочиває 234 дитини, яких об’єднано у 9 загонів. Кожним із загонів опікуються 2 вихователі – студенти Білоцерківського та Богуславського педагогічних коледжів. Загалом у загоні по 23-24 особи, однак є один найбільший – 32 дитини (3 вихователі).

 

 Прес-служба КМОППОіНУ

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ОГОЛОШЕННЯ

ХІІІ звітно-виборна конференція КМОППОіНУ

ХІІІ звітно-виборна конференція КМОППОіНУ 13 березня 2020 року відбудеться ХІІІ звітно-виборна конференція Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України   ПОРЯДОК ДЕННИЙ Звіт про роботу ради Київської міської організації Профспілки працівників освіти і ...

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці