Авторизація|

Створено робочу групу з формування Консультативної ради

8 червня 2012,Публікації » Новини

Створено робочу групу з формування Консультативної радиЗа результатами зустрічі Омбудсмена України Валерії Лутковської з представниками неурядових громадських організацій, яка відбулась 23 травня 2012 року, після проведення громадського обговорення та вивчення пропозицій від правозахисників Омбудсменом створено робочу групу з формування Консультативної ради при Уповноваженому Верховної Ради України з прав людини.

Наказом Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини від 7 червня 2012 року членами робочої групи з формування Консультативної ради затверджено таких осіб:

 1. Лутковська Валерія Володимирівна – Уповноважений Верховної Ради України з прав людини, співголова робочої групи з формування Консультативної ради.

2. Захаров Євген Юхимович – голова правління Української Гельсінської спілки з прав людини, співголова робочої групи з формування Консультативної ради (за згодою).

3. Мартиненко Олег Анатолійович – голова правління Асоціації українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів, секретар робочої групи з формування Консультативної ради (за згодою).

4. Коваль Людмила Миколаївна – експерт Харківської правозахисної групи (за згодою).

5. Яцунь Олександр Михайлович – голова Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України (за згодою).

6. Богданов Сергій Іванович – заступник голови  «Союзу організацій інвалідів України» (за згодою).

7. Василевська Ольга Михайлівна – журналіст програми «ТСН-Тиждень» з Аллою Мазур  телеканалу «1+1» (за згодою).

Діяльність робочої групи  здійснюватиметься на громадських засадах.

Консультативна рада при Уповноваженому Верховної Ради України з прав людини створюється на вимогу статті 10 Закону України «Про Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини» з метою надання консультативної підтримки, проведення  наукових досліджень, а також вивчення пропозицій громадських організацій щодо поліпшення стану захисту прав і свобод людини в Україні.

За матеріалами

Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці