Профспілкова співдружність не має меж

13 червня 2012,Публікації » Новини

Профспілкова співдружність не має межЦя теза стала лейтмотивом зустрічі делегації лідерів профспілок та органів місцевого самоврядування Ізраїлю з профспілковими лідерами освіти столиці України.

Делегація з Ізраїлю прибула до Києва в такому складі: Моше Самія – голова профспілок Нетанії і області Хашарон, Тамі Ротман – голова профспілки вчителів Нетанії і області Хашарон, Шуля Коен – виконуючий обов’язки мера міста Карміель, член керівництва профспілок Ізраїлю, Аві Габай – голова профспілок регіону Кінерет, Елі Ярів – координатор між керівництвом профспілок Ізраїлю та кнесетом (парламент).

Офіційно

13 червня 2012 року відбулося підписання угоди про дружбу і співпрацю між Київською міською організацією Профспілки працівників освіти і науки України та профспілкою вчителів Нетанії і області Хашарон. Свою згоду в документі засвідчили підписами Олександр Яцунь і Тамі Ротман.

Окрім того, голова КМОППОіНУ Олександр Яцунь вручив Моше Самія, голові профспілок Нетанії і області Хашарон, найвищу відзнаку – почесний знак Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України імені Анатолія Тимчика «За зміцнення соціального партнерства».

Після урочистостей колеги обмінялися подарунковими сувенірами з національною символікою держав.

Заплановано

Делегація лідерів профспілок та органів місцевого самоврядування Ізраїлю перебуватиме у Києві до 17 червня.

Для гостей заплановано наступні заходи:

• зустріч із заступником голови Київської міської державної адміністрації Леонідом Новохатьком та начальником Головного управління освіти і науки виконавчого органу Київради Київської міської державної адміністрації Вірою Горюновою;

• спільне засідання з профактивом освітян Києва;

• відвідання гімназії з поглибленим вивченням івриту;

• культурно-краєзнавча програма.

Також делегація з Ізраїлю візьме участь у роботі круглого столу на тему: “Модернізація трудового законодавства в умовах глобалізації”.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2018

Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я Виплата пенсії особам, яким призначено пенсію відповідно до Закону України “Про наукову і науково-технічну діяльність” в період роботи