Авторизація|

Дитячий табір «Дружний» – і насичене дозвілля, і зміцнення здоров’я

Дитячий табір «Дружний» – і насичене дозвілля, і зміцнення здоров’я21 червня 2012 року в дитячому санаторно-оздоровчому центрі «Дружний» закінчується I зміна літнього відпочинку. За час перебування у таборі діти не лише наснажилися яскравими враженнями та позитивними емоціями, а й пройшли загальний курс оздоровлення.

Щодня до 12.00 в медичному корпусі ДСОЦ "Дружний" проводилися лікувальні процедури: масаж, фітотерапія, сольові та хвойні ванни, душ, фізіотерапія. Самі вихованці табору розповіли фахівцям Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України, що відвідували медичний корпус із задоволенням, а особливо – гімнастичну кімнату, оскільки там вони зміцнювали м’язи на тренажерах, стрибали на фітболах і займалися лікувальною фізкультурою.

 

– Усі дітки, окрім тих, хто страждає на алергію, приймали фіточай, оздоровчі ванни та душі, проходили курси масажів, ароматерапії, ЛФК.
У таборі постійно працює стоматолог, який оглянув дітлахів одразу після заїзду, а потім проводив лікування протягом зміни.
Цілодобово в ДСОЦ "Дружний" функціонує медпункт, у якому приймають педіатр та фельдшер.
У I зміні особлива увага приділялася 56 диспансерним хворим, а інші дітки відповідно до показань лікаря пройшли курс загального оздоровлення.
Валентина Парасіна,
лікар ДСОЦ

Після смачного збалансованого обіду й тихої години юні відпочивальники відвідували свій улюблений басейн. Під час купання за дітьми пильно наглядали інструктори з плавання та обидва вожатих (один слідкував за процесом у воді, інший – біля бордюру). Найменші за віком вихованці плавали в окремій, спеціально відведеній для них і відділеній обмежувальним поплавком, зоні басейну.

За результатами експрес-опитування, є декілька чинників, завдяки яким діти освітян столиці полюбляють проводити літні канікули в «Дружному». Це – мальовнича природа і цілюще повітря. Адже табір знаходиться у санаторній зоні містечка Ірпінь – хвойній ліс, чисте повітря та величезна територія для відпочинку і розваг. До того ж, невелика відстань від столиці дозволяє батькам часто приїжджати, що теж високо цінується малечею. Дітям подобається, як їх годують: їжа смачна, якісна, різноманітна, обов’язково на десерт є і фрукти, і солодощі. Також вони відзначають уважне ставлення до себе з боку вихователів, вожатих, медичного персоналу та інших працівників санаторно-оздоровчого центру.

Та найголовнішим для дітей є те, що в «Дружному», цитуємо, «ніколи не буває сумно». За цим слідкує досвідчений старший вихователь Юлія Кошева, яка вже 9 років поспіль віддає своє серце і натхнення маленьким мешканцям табору. «Веселі старти», «Малі олімпійські ігри», «День Нептуна», «День навпаки», «Нумо, хлопці» і «Нумо, дівчатка», конкурс «Відеокліпів», День Творчості – стали найграндіознішими святами I зміни. Дітки запевняють, що пам’ятатимуть ці веселощі цілий рік і плекатимуть мрію знову повернутися сюди наступного літа.

Р.S. 23 червня розпочнеться II зміна літнього оздоровлення та відпочинку в ДСОЦ «Дружний». Директор табору Валерій Смоловий просить батьків не передавати до табору коштовних речей, дорогих мобільних телефонів, а також не забути покласти до валізи закрите взуття і, про всяк випадок, теплий одяг.

  Прес-служба КМОППОіНУ

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці