Авторизація|

21 квітня відкривається Всесвітня цифрова бібліотека

10 квітня 2009,Публікації » Новини
Запуск Всесвітньої цифрової бібліотеки (World Digital Library) призначений на 21 квітня 2009 року. Вона працюватиме на семи мовах: арабській, китайській, англійській, французькій, португальській, російській та іспанській. Створення бібліотеки тривало чотири роки. 

У проекті беруть участь національні бібліотеки Франції, Бразилії, Швеції та багатьох інших країн. Ініціатором створення проекту був директор Бібліотеки Конгресу США Джеймс Біллінгтон. 
Завдання Всесвітньої цифрової бібліотеки - надання максимально широкого і безкоштовного доступу до культурної спадщини різних країн світу: від книг до музичних записів і архітектурних креслень. 

У грудні 2008 року з другої спроби відкрилася пан'европейська бібліотека Europeana: під час листопадової прем'єри проект "завалився" під напливом відвідувачів. У Europeana представлені матеріали тисячі національних бібліотек, архівів і музеїв.

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

11.листопада

ІВ "Єдність" №7 2019р.

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці