Авторизація|

Вітальний лист із нагоди VI З'їзду Синдикату болгарських учителів

27 червня 2012,Публікації » Новини

Вітальний лист Синдикату болгарських учителів

від Київської міської організації Профспілки

працівників освіти і науки України

 Шановні колеги!

Від імені 185 000 членів профспілки щиро і сердечно вітаю вас із VI З'їздом Синдикату болгарських учителів. З року в рік ваш високий професіоналізм, відповідальність перед людьми і здатність приймати ефективні рішення сприяють розвитку галузі та соціальному захисту педагога. Зростання ролі вчительства має формуватися як державою, так і громадянським суспільством.

Ми знаємо, що Синдикат постійно привертає увагу уряду до проблем освіти. Болгарські вчителі виходили на маніфестації з єдиною метою – захистити свої права. Завдяки копіткій і наполегливій праці вагомим досягненням стало те, що болгарські педагоги та вихователі отримали гідні соціальні гарантії, які наближаються до стандартів Євросоюзу.

Під час глобалізації та фінансово-економічної світової кризи великий капітал об'єднується, а профспілки, на жаль, розділяються. Але саме ви показуєте приклад солідарності, готовність підтримати один одного, захистити права колег з інших країн, боротися з несправедливістю і порушенням свободи, де б це не відбувалося. І якщо є найменша можливість домовитися – шукаєте шляхи до порозуміння, розширюєте конструктивний діалог і партнерство з роботодавцями та урядом.

Бажаю всім учасникам З'їзду плідної роботи, вагомих рішень, активного обміну думками та практичним досвідом. Нехай солідарність стане фундаментом при відстоюванні ваших прав і соціальної справедливості. Здоров'я, щастя, сімейного благополуччя, нових успіхів у вашій благородній справі.

 В єдності наша сила!

Голова                                                                                   Олександр Яцунь

 

Київ 2012

 

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці