Авторизація|

КМДА пропонує дати трьом школам іменами видатних людей.

Київська міська державна адміністрація пропонує назвати школи іменами видатних людей. Рішення про це було ухвалене на черговому засіданні Комісії з питань найменувань та пам"ятних знаків КМДА. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

Школи Києва можуть отримати імена видатних людей – італійського поета та громадського діяча Данте Аліг"єрі, американського вченого та дослідника Голодомору 1932-1933 рр. Джеймса Мейса та українського письменника і правозахисника Валерія Марченка. 

Як повідомив заступник глави КМДА Сергій Рудик, вже найближчим часом проект відповідного рішення буде внесений на розгляд Київради.

За його словами, ім"я Джеймса Мейса може отримати середня загальноосвітня школа №250 (Деснянський район), ім"я Данте Аліг"єрі – спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземних мов №130 (Голосіївський район), а іменем Валерія Марченка можуть назвати середню загальноосвітню школу № 175 (Шевченківський район).

Нагадаємо, що рішення комісії повинні підтримати спочатку постійні комісії, а потім – сесія міської ради. Тільки після ухвалення відповідного рішення Київради та підписання його міським головою найменування набирає законної сили.
 

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

17.листопада

З ДНЕМ СТУДЕНТА!

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці