Авторизація|

Засідання робочої групи з прав людини

3 липня 2012,Публікації » Новини

Засідання робочої групи з прав людини3 липня 2012 року відбулося чергове засідання робочої групи з формування Консультативної ради при Уповноваженому Верховної Ради України з прав людини.

Обговорювалися проекти Положення та Регламенту, напрями діяльності, а також кандидатури до Консультативної ради. У засіданні взяли участь Омбудсмен України Валерія Володимирівна Лутковська та представники ООН.

Нагадаємо, що за результатами зустрічі Омбудсмена України з представниками неурядових громадських організацій, яка відбулася 23 травня 2012 року, створено робочу групу з формування Консультативної ради при Уповноваженому Верховної Ради України з прав людини.

 

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці