Підготовка навчальних закладів до нового навчального року

Підготовка навчальних закладів до нового навчального рокуУ столиці триває активна підготовка навчальних закладів до нового 2012-2013 навчального року. Голови районних у місті Києві державних адміністрацій, заступник голови Київської міської державної адміністрації Леонід Новохатько, начальник Головного управління освіти і науки виконавчого органу Київради (КМДА) Віра Горюнова та Голова Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України Олександр Яцунь проводять наради з керівниками установ освіти щодо вирішення питань з підготовки закладів до навчального року. Обговорюються проблеми своєчасного фінансування ремонтних робіт, впровадження протипожежних заходів, забезпечення дошкільних навчальних закладів педагогічними працівниками тощо.

Леонід Новохатько з цього приводу зауважив: «У ході підготовки навчальних закладів до нового навчального року основними проблемами є теплозабезпечення, енергозбереження та підготовка харчоблоків. Ми продовжуємо розширювати кількість місць у дитячих садках. Минулого року введено в дію 18 дитячих садків, в основному комунальні, але є й приватні. Вакансії, які є в дошкільних закладах будуть поповнені випускниками Київського університету імені Бориса Грінченка».

На нараді Володимир Телевний, начальник управління Голосіївської районної в м. Києві державної адміністрації, розповів про обладнання ігрових кімнат та майданчиків, умови харчування, проблеми забезпечення першокласників спальними місцями, а також наголосив, що пріоритетом розвитку освітньої галузі в 2012 році є будівництво дошкільних закладів. Було розглянуто також питання, пов’язане із затримкою виплати заробітної плати освітянам. Проте Олександр Яцунь зазначив: «Київська міська організація Профспілки працівників освіти і науки України разом із Київською міською державною адміністрацією намагається якнайшвидше вирішити проблему затримки заробітної плати шляхом конструктивного діалогу з владою. До 20 липня 2012 року кожен працівник отримає свою зарплату та відпускні. Адже прийняття рішення Київрадою про виплату муніципальної надбавки в розмірі 20% посадового окладу всім працівникам галузі «Освіта» засвідчило, що професія вчителя – це пріоритет №1 у Києві». Питання, які будуть не вирішені, розглядатимуться на нараді КМДА в серпні місяці поточного року.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2018

Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я Виплата пенсії особам, яким призначено пенсію відповідно до Закону України “Про наукову і науково-технічну діяльність” в період роботи