Авторизація|

Затримку у виплаті заробітної плати ліквідовано!

20 липня 2012,Публікації » Новини

Затримку у виплаті заробітної плати ліквідовано!Київська міська організація Профспілки працівників освіти і науки України провела ряд ефективних заходів з метою ліквідації затримки у виплаті заробітної плати за червень освітянам столиці.

Відповідно до ст. 115 Кодексу законів України про працю та ст. 24 Закону України "Про оплату праці" заробітна плата повинна виплачуватися в терміни, встановлені колективним договором, але не рідше двох разів на місяць.

З метою якнайшвидшого вирішення питання виплати заробітної плати КМОППОіНУ направила вимогу щодо усунення порушень законних прав працівників на оплату праці до Головного управління освіти і науки виконавчого органу Київради (КМДА) (вхідний №13/1328 від 11.07 2012 р.)  та до Голови КМДА О.П. Попова  (вхідний №32396 від 11.07.2012 р.).

Упродовж усіх днів затримки виплати заробітної плати проводилися куонструктивні переговори з представниками влади із зазначеного питання.

Станом на 19 липня 2012 року затримку у виплаті заробітної плати за червень ліквідовано.

 Прес-служба КМОППОіНУ

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці