Авторизація|

Студентську стипендію буде підвищено

Студентську стипендію буде підвищеноСтипендії студентів підвищено. Про це Віце-прем’єр-міністр України – Міністр соціальної політики Сергій Тігіпко заявив, коментуючи прийняття постанови про встановлення розмірів стипендій учнів професійно-технічних закладів, студентів ВНЗ.

Сергій Тігіпко зазначив, що відтепер базовий рівень стипендій учнів професійно-технічних закладів, студентів вищих навчальних закладів зріс у середньому на 37,5%.

Зокрема, розміри стипендії підвищено:

– для учнів професійно-технічних навчальних закладів з 200 грн до 275 грн (або на 37,5 %);

– для студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації, які навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем „молодший спеціаліст” або „бакалавр”, з 400 грн до 550 грн (або на 37,5 %);

– для студентів вищих навчальних закладів ІІІ-IV рівня акредитації, які навчаються за освітньо-кваліфікаційними рівнями „бакалавр”, „спеціаліст” або „магістр”, з 530 грн до 730 грн (або на 37,7 %).

При цьому, за словами Сергія Тігіпка, більш значне підвищення стипендій передбачено для дітей-сиріт. Так, для учнів з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також учнів, які в період навчання у віці від 18 до 23 років залишилися без батьків, базовий рівень стипендій збільшується з 550 до 850 грн (або на 54,5 %). Для студентів вищих навчальних закладів із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також студентів, які в період навчання у віці від 18 до 23 років залишилися без батьків, стипендію збільшено з 1160 грн до 1760 грн (або на 51,7 %).

За матеріалами

Офіційного сайту КМУ

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці