Конспекти профспілкових уроків опубліковано

Конспекти профспілкових уроків опублікованоЗа результатами проведення профспілкових уроків у школах столиці Київською міською організацією Профспілки працівників освіти і науки України було упорядковано і видано збірник методичних матеріалів prof_12_nov.pdf [558.96 Kb] (cкачувань: 145).

У збірці упорядковано розробки профспілкового уроку педагогів, які творчо та системно підійшли до підготовки заняття і викладення матеріалу, мотиваційної спрямованості та використання інновацій.

Тема профуроку 2012 року: «Київська міська організація Профспілки працівників освіти і науки України – захист, турбота, довіра».

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

17.листопада