Авторизація|

Молодь примножує інтелектуальний капітал

27 серпня 2012,Новини, Вища освіта

Молодь примножує інтелектуальний капіталПід час святкування Дня Незалежності, на вул. Хрещатик, вперше в Києві відбувся «Ярмарок інтелектуального капіталу». У рамках заходу було оголошено Конкурс соціальних інноваційних проектів, проект «Золотий кадровий резерв столиці» та програму «молодь майбутнього: зміни Київ». Головною метою проекту «Золотий кадровий резерв столиці» стало створення єдиної бази інтелектуально обдарованої молоді нашої країни та сприятливих умов для її самореалізації.

Павільйон відвідали заступник голови КМДА Леонід Новохатько та Голова Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України Олександр Яцунь. Він поспілкувався з юними-переможцями, які запропонували нові стратегії розвитку освіти, культури, мистецтва, IT-технологій, PR тощо. Інтелектуали висловили щиру подяку Олександру Яцуню за теплі відгуки та небайдужість до сучасного покоління.

Протягом дня усі бажаючі мали нагоду відвідати різноманітні інтелектуальні ігри, майстер-класи, speed-dating, тренінги, бізнес-симулятори та ін. На Ярмарці талановита молодь презентувала свої проекти, а комерційні компанії та громадські організації ознайомили юних інтелектуалів з програмами стажування та працевлаштування.


– У цьому році діти отримали близько 14 перемог у Києві за такими напрямами підготовки, як науково-технічний, фізичний та астрономічний. Юні переможці – Олександра Клаткова, Дмитро Федорко, Антон Литвинюк, Анна Солодка мають сертифікати за участь у конкурсі «ІнтелТехно Україна», нагороджені дипломами Київської Малої академії наук та Українського ядерного товариства.
Ірина Хован,
учитель гімназії «Домінанта»
Дніпровського району,
керівник секції біофізики Київської МАН

 

 Прес-служба КМОППОіНУ

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

11.листопада

ІВ "Єдність" №7 2019р.

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці