Авторизація|

У Києві на Великдень транспорт буде працювати всю ніч

17 квітня 2009,Публікації » Новини

Київська міська державна адміністрація вирішила організувати 19 квітня у зв'язку зі святкуванням Великодня цілодобову роботу фунікулера, 2 автобусних і 7 тролейбусних маршрутів.


Зокрема, в ніч з 18 на 19 квітня будуть курсувати автобуси № 52 і 54, а також тролейбуси № 3, 4, 8, 14, 16, 38 і 46, тобто ті маршрути, які проходять поблизу великих соборів та храмів міста. Транспорт на цих маршрутах буде курсувати з інтервалом 15-30 хвилин. 

Київська держадміністрація також продовжила роботу до 1:00 з 18 на 19 квітня 20 тролейбусних, 7 автобусних і 11 трамвайних маршрутів, які проходять біля станцій метро. Ці ж маршрути почнуть свою роботу 19 квітня о 5:00. 

Інформація про графік роботи транспорту 19 квітня буде розміщена в салонах рухомого складу. 

Нагадаємо, що комунальне підприємство Київський метрополітен прийняло рішення організувати цілодобову роботу метро 19 квітня у зв'язку зі святкуванням православними віруючими Великодня.
 
 
 


По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці