Авторизація|

До уваги страхувальників та голів комісій із соціального страхування

20 вересня 2012,Публікації » Новини

До уваги страхувальників та голів комісій із соціального страхуванняПодільська міжрайонна виконавча дирекція Київського міського відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності повідомляє страхувальникам Подільського та Шевченківського районів м. Києва, що 14 вересня 2012 р. набрала чинності постанова правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності № 43 від 31 липня 2012 р. «Про внесення змін до Порядку отримання застрахованими особами і членами їх сімей санаторно-курортного лікування, що сплачується за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, затвердженого постановою правління Фонду від 25 лютого 2009р. № 12».

Згідно внесеним змінам комісія (уповноважений) із соціального страхування приймає рішення про виділення застрахованій особі путівки на санаторно-курортне лікування у двомісний номер з частковою оплатою в розмірі 20 відсотків її вартості (раніше було 30 відсотків), а для лікування дитини в супроводі дорослого – з частковою оплатою в розмірі 15 відсотків вартості путівки (раніше було 20 відсотків).

Залишається часткова оплата путівки в одномісний номер 50 відсотків її вартості та путівки для лікування двох дітей в супроводі дорослого – 10 відсотків вартості путівки.

Контактні телефони:

453-27-29, 453-27-36, 453-28-17, 453-28-18, 456-34-81.

С.А. Буринська,
завідувач відділом оздоровчих заходів
Подільської міжрайонної виконавчої
Дирекції КМВ ФСС з ТВП

По темі:



Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ОГОЛОШЕННЯ

ХІІІ звітно-виборна конференція КМОППОіНУ

ХІІІ звітно-виборна конференція КМОППОіНУ 13 березня 2020 року відбудеться ХІІІ звітно-виборна конференція Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України   ПОРЯДОК ДЕННИЙ Звіт про роботу ради Київської міської організації Профспілки працівників освіти і ...

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

29.січня

Ювіляри 01.20

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці