Авторизація|

Вітаємо з перемогою!

21 вересня 2012,Публікації » Новини

Вітаємо з перемогою!За зверненням педагогічного працівника Деснянського району м. Києва щодо складення позовної заяви про стягнення заборгованості за аліментами на дитину та представлення інтересів позивача у суді, працівниками юридичної служби КМОППОіНУ було надано допомогу в пред’явленні позову до суду.

19 вересня 2012 року – у день, на який було призначено судове засідання, відповідач задовольнив позовні вимоги, сплативши заборгованість за аліментами на дитину за попередні роки в повному обсязі.

Юридична служба КМОППОіНУ

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці