Авторизація|

Навчальні заклади Києва готові до роботи в осінньо-зимовий період

Навчальні заклади Києва готові до роботи в осінньо-зимовий періодПро це повідомила під час розширеного засідання колегії Київської міської державної адміністрації начальник Головного управління освіти і науки виконавчого органу Київради (КМДА) Оксана Добровольська.

«Теплопостачання у столичних навчальних закладах контролюватиме спеціально створена робоча група. Якщо під час опалювального сезону в закладах освіти виникатимуть проблеми з опаленням, їх буде оперативно ліквідовано», – зазначила Оксана Добровольська.

Вона також зауважила, що основні роботи з підготовки закладів освіти до осінньо-зимового періоду відбулися ще влітку. Так, до початку нового 2012-2013 навчального року здійснено капітальні та поточні ремонти навчальних закладів: відремонтовано дахи, фасади, мережі гарячого та холодного водопостачання, модульні індивідуальні теплові пункти, а також здійснено повірку вузлів обліку теплової енергії.

Опалювальний сезон офіційно розпочнеться у столиці з 10 жовтня. З цього дня до централізованого опалення підключатимуть як заклади бюджетної сфери (у першу чергу – дитячі садочки, школи та медичні установи), так і житлові будинки.

Загалом на підготовку закладів освіти до нового навчального року в бюджеті міста передбачено 76,7 млн грн, а на виконання заходів із підготовки навчальних закладів до роботи в осінньо-зимовий період виділено 25,7 млн грн.

За матеріалами

Урядового порталу

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці