Авторизація|

Профспілки-побратими: розвиток співпраці

24 квітня 2009,Публікації » Новини
Профспілки-побратими: розвиток співпраці
23 березня до Києва із робочим візитом прибула голова Мінського міського комітету Білоруської профспілки працівників освіти і науки Лариса Федорівна Богодяж. 
У рамках візиту була підписана угода про співпрацю між Київською міською організацією Профспілки працівників освіти і науки України та Мінським міським комітетом Білоруської профспілки працівників освіти і науки. 
 
Підписання відбувалося під час засідання президії КМОППОіНУ, а якому були присутні її голова – Олександр Яцунь, голови районних у м. Києві організацій профспілки працівників освіти і науки України, гості. 
Профспілки-побратими: розвиток співпраці
Угодою про співпрацю освітянські профспілки засвідчили свою дружбу та готовність реально та дієво працювати задля поліпшення статусу вчителя. Відтепер спілчани Києва та Мінська матимуть змогу обмінюватися досвідом та спілкуватися без кордонів.
 
Прес-служба КМОППОіНУПо темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

17.листопада

З ДНЕМ СТУДЕНТА!

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці