Авторизація|

Тривають зустрічі з керівниками загальноосвітніх навчальних закладів

Тривають зустрічі з керівниками загальноосвітніх навчальних закладів15 жовтня 2012 року відбулася зустріч начальника Головного управління освіти і науки виконавчого органу Київради (КМДА) Оксани Добровольської з директорським корпусом загальноосвітніх навчальних закладів Дніпровського району столиці.

У роботі наради взяли участь голова Київської міської організації Профспілки освітян Олександр Яцунь, начальник управління освіти Дніпровської районної у м. Києві державної адміністрації Василь Ільєнко, голова Дніпровської районної у м. Києві організації Профспілки працівників освіти і науки України Галина Нікандренко.

Протягом зібрання проходив аналіз поточної ситуації в освіті району: рейтингових показників навчальних закладів, наповнюваності шкіл та якості освітніх послуг. Основний акцент, за твердженням начальника ГУОН КМДА, має ставитися на формуванні в учнів стійкого прагнення до знань та задоволення від навчального процесу.

Олександр Яцунь поінформував присунтіх про дії столичної організації профспілки освітян, спрямовані на забезпечення соціально-економічних гарантій всіх працівників галузі.

Окрім того, голова КМОППОіНУ у своєму виступі окреслив один із напрямів вирішення питання поліпшення житлових умов освітян столиці за програмою здешевлення вартості іпотечних кредитів.

Зважаючи на низький рівень доходів працівників освіти, високу вартість житла в м. Києві, окремі умови програми не дозволяють освітянам взяти в ній участь. Тому Київська міська організація Профспілки працівників освіти і науки України надала пропозиції КМУ щодо внесення змін до відповідної постанови, зокрема:

• збільшення розрахункової вартості житла для м. Києва та Київської області;

• надання часткової компенсації незалежно від площі житла;

 встановлення наступного алгоритму реалізації програми:

крок №1: банківська установа укладає з позичальником договір про надання іпотечного кредиту з відсотковою ставкою – 3% річних.

крок №2: отримувач бюджетних коштів (управління Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву») укладає договір з банком про надання часткової компенсації – 13%. Перерахунок компенсації здійснюватиметься напряму на рахунок банківської установи, без укладення тристороннього договору між позичальником, банком та отримувачем бюджетних коштів. У такому разі позичальник не нестиме жодних зобов’язань перед банком при невиконанні державою, взятих нею зобов’язань.

 

 

Прес-служба КМОППОіНУ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

11.листопада

ІВ "Єдність" №7 2019р.

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці