Авторизація|

Міжнародна конференція в АПСВ ФПУ

24 квітня 2009,Новини, Вища освіта
Міжнародна конференція в АПСВ ФПУ21 – 23 квітня у Академії праці і соціальних відносин Федерації профспілок України проходила Міжнародна наукова студентська конференція «Проблеми формування і розвитку громадянського суспільства: погляд молоді».

Співорганізаторами конференції виступили Федерація професійних спілок України та Міжнародна асоціація навчальних і наукових установ з підготовки кадрів для соціально-трудової сфери. 

Голова Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України Олександр Яцунь виступив перед студентством на пленарному засіданні конференції. 
Зокрема він сказав: «Профспілка потребує нової парадигми: нові лідери, нові ідеї, програма «3і», реальний захист, гідне місце в громадянському суспільстві, що формується в Україні. Профспілкові вожді та актив повинні «горіти» життям трудових і студентських колективів, мобілізувати їх на ефективне відстоювання конституційних прав та інтересів. Влада поважає лише сильного. Профспілка повинна бути сильною організацією, здатною до перемог.
 
У цьому році ми відзначаємо 10 років діяльності Студентської профспілкової асоціації м. Києва. З одного боку - це досвід роботи як традиційних форм діяльності, так і інноваційної складової, з іншого - інтеграція молоді, яка навчається, до школи лідерства та активної громадянської позиції."
 
Цікавим для аудиторії був також досвід створення та діяльності СПА м. Києва.
 
 У рамках конференції  відбулося засідання Круглого столу «Молодь та профспілки» та Конкурс молодіжної соціальної реклами.
 
 
Прес-служба КМОППОіНУ
По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці