Авторизація|

Всеукраїнський форум лідерів студентських профспілкових організацій

18 жовтня 2012,Публікації » Новини

Всеукраїнський форум лідерів студентських профспілкових організаційСьогодні, 18 жовтня 2012 року, розпочав свою роботу дводенний Всеукраїнський форум лідерів студентських профспілкових організацій. У Великому залі Федерації профспілок України зібралося понад 300 активістів первинних профспілкових організацій студентів та студентського самоврядування вищих навчальних закладів з різних регіонів нашої держави.

На Форумі були розглянуті гостро актуальні для українського студентства питання: поліпшення якості вищої освіти, підвищення конкурентоздатності випускників вищих навчальних закладів на ринку праці, належної організації стажування та практики студентів на виробництві.

Варто зазначити, що увага учасників заходу була зосереджена на невідповідності стипендіального забезпечення до прожиткового мінімуму, переповненості студентських гуртожитків, функціонуванні санаторіїв-профілакторії і недостатньому матеріально-технічному забезпеченню вишів. Доповідачі наголошували на необхідності посилення соціально-економічного захисту студіюючої молоді, акцентували на конкретних проблемах і пропонували на обговорення загалу способи їх вирішення.

За результатами цієї роботи було прийнято резолюцію Всеукраїнського форуму лідерів студентських профспілкових організацій.

Кульмінаційною подією стало обрання Першого студентського Президента. Відкрите голосування студентської громади засвідчило одностайність вибору – відтепер цю високу посаду обійматиме Ольга Чабанюк, голова первинної профспілкової організації студентів і аспірантів Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана.

Форум організований та проводиться Асоціацією правозахисних організаторів студентів України спільно з Профспілкою працівників освіти і науки України за підтримки Державної служби молоді та спорту України в рамках реалізації програми «Соціальне становлення, духовний розвиток та формування загальнолюдських цінностей у студентської молоді».

 

Переглянути фото на FACEBOOK

Прес-служба КМОППОіНУ

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

11.листопада

ІВ "Єдність" №7 2019р.

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці