Авторизація|

ХІІІ турнір з баскетболу розпочато!

23 жовтня 2012,Публікації » Новини

ХІІІ турнір з баскетболу розпочато!22 жовтня в спорткомплексі КНЕУ імені Вадима Гетьмана стартував традиційний турнір з баскетболу за Кубок Студентської профспілкової асоціації м. Києва.

Змагання, присвячені Міжнародному Дню студента, проводяться з метою пропаганди здорового способу життя, популяризації баскетболу і підвищення спортивної майстерності в студентському середовищі. Всього у ХІІІ турнірі з баскетболу беруть участь 18 збірних студентських команд вищих навчальних закладів міста Києва.

У стартовому турі зійшлися команди Національного університету “Києво-Могилянська Академія” та Київського національного університету будівництва і архітектури. У напруженому та запеклому двобої перемогу святкували студенти КНУБіА, які перемогли своїх суперників з рахунком 52:46. В іншому матчі першого туру спортсмени Київського національного торговельно-економічного університету виграли у своїх ровесників з Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана з рахунком 71:65.

Прес-служба КМОППОіНУ

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці