Міжнародне співробітництво: Київ – Рига

24 жовтня 2012,Публікації » Новини

Міжнародне співробітництво: Київ – РигаНа запрошення Ризької міської організації Профспілки працівників освіти і науки Латвії на чолі з Лігітою Семеновою, з 16 по 19 жовтня 2012 року, делегація Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України на чолі з Олександром Яцунем та завідувачем правового відділу Андрієм Кузнєцовим перебувала у Ризі. Метою зустрічі послугував обмін досвідом щодо питань соціального захисту освітян Києва і Риги.

Делегати відвідали Ризьку українську школу, дитячий садок №13 «Абецитіс», ЗНЗ №15 м. Риги, гімназію у м. Юрмала та ознайомилися з роботою Вальдорфського ДНЗ. Олександр Яцунь поспілкувався з вихователями, вчителями та дітьми навчальних закладів, а також відзначив активність педагогів Риги в освітніх програмах Європейського Союзу та виборюванні різних міжнародних грантів.

Наприкінці поїздки сторони уклали договір про співпрацю та домовилися крок за кроком розвивати профспілкову діяльність.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2018

Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я Виплата пенсії особам, яким призначено пенсію відповідно до Закону України “Про наукову і науково-технічну діяльність” в період роботи