Авторизація|

У центрі Києва біля арки «Дружби народів» відкриють телестадіон

24 квітня 2009,Публікації » Новини
25 квітня в центрі Києва відкриють телестадіон «Територія уболівальників». Напроти амфітеатру, біля арки «Дружби народів», на двометровому постаменті буде встановлено екран розміром 4 на 6 м. Протягом місяця на ньому будуть транслюватися усі найцікавіші спортивні події, на які багата цьогорічна весна. Це – фінальні змагання за єврокубки, зокрема двобої між «Динамо» і «Шахтарем» в останньому в історії Кубку УЄФА, вирішальні матчі чемпіонату та кубку України з футболу, «Формула-1» і навіть конкурс «Євробачення».

Вхід на телестадіон буде безкоштовним, а на самій його території буде забезпечуватися належна безпека, а навколо розмістяться заклади харчування. Проект реалізується під патронатом Київської міської державної адміністрації. 

«Навіщо знову забиватися в прокурені й недешеві бари, коли можна вболівати на свіжому повітрі, слідкуючи за подіями на великому екрані та відчуваючи енергію інших вболівальників? – каже Анатолій Махиня, координатор проекту «Територія уболівальників». – Фан-зони – це обов’язкова частина спортивного життя в розвинутих країнах. Наприклад, у Відні під час минулорічного чемпіонату Європи було організовано біля десяти великих фан-зон. При цьому центральна фан-зона простягнулася на 1,2 км і мала 9 великих екранів. До Євро-2012 залишилося 3 роки – нам вже треба відкривати цей формат для себе, адже він є неодміною частиною футбольного свята, яке має підготувати Україна».

Телестадіон «Територія уболівальників» буде працювати за принципом «нон-стоп» - починаючи з 10:00 і до 22:00, або кінця спортивної події. «Паузи» між прямими трансляціями футболу, тенісу, боксу, баскетболу, «Формули-1» будуть заповнювати легендарні футбольні матчі, такі як «Динамо» – «Спартак», Україна – Росія, а також авторські фільми про історію українського футболу. Також між трансляціями будуть виступати музичні гурти та розігруватися призи – футболки та футбольні м’ячі з автографами спортсменів. 

«Ми поставили за мету створити першу в Києві фан-зону, зробити її приємною та дружньою для відвідувачів, де могли б якісно провести час як молодь, так і ветерани вболівання», – каже пан Махиня.

 
 

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці