Авторизація|

День визволення України від фашистських загарбників

28 жовтня 2012,Публікації » Новини

День визволення України від фашистських загарбників28 жовтня відзначається День визволення України від фашистських загарбників. Свято встановлено в Україні згідно з Указом Президента України «Про День визволення України від фашистських загарбників» від 20 жовтня 2009 року № 836/2009.

У цей день вшановується пам’ять мільйонів полеглих за визволення української землі представників усіх національностей і співвітчизників, які загинули в боях на окупованій німцями території, в концтаборах та у фашистській неволі.

З цієї нагоди молодь столиці брала участь в облаштуванні пам’ятників, монументів і меморіальних споруд, які встановлені на вшанування подвигу учасників Великої Вітчизняної війни. Зранку відбулося покладання квітів до могили Невідомого солдата, пам’ятника тричі Герою Радянського Союзу маршалу авіації І.М. Кожедубу та інших меморіальних об’єктів.

Прес-служба КМОППОіНУ

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці