Авторизація|

ДНЗ №321 «Квіточка» відзначив своє 50-ліття

ДНЗ №321 «Квіточка» відзначив своє 50-літтяУ кожної будівлі, як і людини, – своя доля, історія та традиції. У навчальних дошкільних закладах особливо світлі аура та атмосфера, адже там навчається наше наймолодше покоління. А працівники дитсадків – найвідповідальніші люди, адже батьки довіряють їм найдорожче, що в них є, – своїх дітей.

Кожного ранку, приводячи веселих і грайливих, часом і вередливих, а інколи із заспаними оченятами малюків до навчального закладу №321 Оболонського району, вихователі завжди зустрічають своїх вихованців з усмішкою, якою зігрівають маленькі серця.

Дитячий навчальний заклад №321 «Квіточка» розпочав свою діяльність у 1962 році. Яким він був у ті далекі роки важко сказати, можна лише здогадуватися, дивлячись на світлини, які збереглися в архіві закладу та у випускників, найстаршим з яких у цьому році виповнилося вже 53 роки. Колись вони, як і теперішня малеча, складали кубики, вивчали перші літери, ліпили аплікації і раділи безтурботному дитинству. Тепер хтось з них працює лікарем, вчителем, водієм чи продавцем. Але незважаючи на те, скільки їм років і ким вони стали, випускники завжди з любов’ю і трепетом в душі згадують свій дитсадок, а дехто навіть привів сюди своїх діток та онуків.

Нині у ДНЗ №321 функціонує шість різновікових груп, з якими займаються висококваліфіковані педагоги, багато з яких пропрацювали тут більше 20-ти років. Всі працівники усвідомлюють велику відповідальність за всебічний розвиток кожної дитини і безмежно віддані своїй справі – вихованню підростаючого покоління. Основним принципом організації навчально-виховного процесу в закладі є розробка нових підходів щодо форм, методів і засобів виховання та навчання, розвиток індивідуальних особливостей та творчих здібностей кожної дитини.

Заклад працює за такими напрямками: екологічним, що сприяє формуванню у дітей екологічного світорозуміння, художньо-естетичним, що розвиває у дітей творчі здібності, фізкультурно-оздоровчим, котрий забезпечує психічне і фізичне здоров’я дошкільнят (ранкова гімнастика, рухливі ігри, прогулянки та екскурсії. У групових кімнатах облаштовані стіни мистецтва, екологічні куточки, місця для вивчення правил дорожнього руху і музичні зали. Вихователі охоплені різними видами методичної роботи, зокрема беруть участь у методичних об’єднаннях, семінарах-практикумах, науково-практичних конференціях і співпрацюють з батьками. Життя у дошкільному закладі змістовне і цікаве як для дітей, так і для їх батьків, які є учасниками і гостями спільних заходів: розваг, свят, колективних переглядів занять тощо.

Своє 50-ліття дитячий навчальний заклад №321 «Квіточка» відзначив разом із вихователями, дітьми та батьками. У день свята на території навчального закладу кожна група саджала дерева з метою озеленення дитсадка. Святкування ювілею проходило в два етапи: перший – святковий концерт для дітей і батьків, а другий – для працівників закладу, яких було нагороджено подяками та грамотами. У залі витала атмосфера радості, теплоти поглядів і слів, які звучали від щирого серця. Гості побажали дитсадку «Квіточка» процвітання, а маленьким вихованцям закладу рости радісними і пам’ятати про казковий світ свого дитинства.

Прес-служба КМОППОіНУ

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці