Авторизація|

Рада КМОППОіНУ

28 листопада 2012,Публікації » Новини

Рада КМОППОіНУ28 листопада 2012 року відбулося засідання ради Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України. В роботі Ради взяли участь голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов, заступник голови КМДА Леонід Новохатько та начальник Головного управління освіти і науки КМДА Оксана Добровольська. На порядок денний були винесені такі питання:

- про соціальне партнерство як модель суспільних відносин;

- про внесення змін і доповнень до Положення про Київську міську організацію Профспілки працівників освіти і науки України.

Перед колегами-освітянами виступив голова КМОППОіНУ Олександр Яцунь, який у своїй доповіді зазначив: «Нас поважають як єдину сильну, сучасну і толерантну профспілкову організацію. Ми щодня працюємо над тим, щоб трудові колективи навчальних закладів були економічно захищені. При цьому, найдорожче – це довіра спілчан до нас, а також до влади. Тому що головна мета діяльності нашої організації – впевненість кожного освітянина у завтрашньому дні».

До обговорення проблем освітян столиці та розвитку соціального партнерства долучився голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов. Він зазначив, що міська влада у партнерстві з Профспілкою змогли вирішити багато соціальних проблем: «Ми знайшли порозуміння у співпраці. Наприклад, у цьому році виділено 350 мільйонів гривень на муніципальні надбавки працівникам навчальних закладів міста Києва».

Дискусію активно підтримали члени Ради, розглядаючи з представниками влади проблемні питання та спільно шукаючи шляхи їх вирішення.

 

 

Прес-служба КМОППОіНУ

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

17.листопада

З ДНЕМ СТУДЕНТА!

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці