Авторизація|

Кабмін у 2009 році виділив 2,4 млн. грн на створення національних фільмів

28 квітня 2009,Публікації » Новини
Кабмін у 2009 році виділив 2,4 млн. грн на створення національних фільмівУряд України виділив Міністерству культури і туризму в 2009 році приблизно 2,410 млн. грн на створення 16 національних фільмів. 
Це визначено постановою Кабінету міністрів від 22 квітня № 384 "Про державне замовлення на закупівлю товарів, виконання робіт, надання послуг, для державних потреб у 2009 році».
 
Так, планується створити і розповсюдити 5 ігрових фільмів, один анімаційний і 10 документальних та науково-пізнавальних фільмів.
 
Крім того, урядом визначено держзамовлення на випуск друкарської продукції на суму 224 523,2 грн. Зокрема, підручників для студентів вузів, учнів загальноосвітніх і професійно-технічних навчальних закладів наукових видань, енциклопедичних видань, видань для дітей і юнацтва, літературу мовами національних меншин, твори класиків української літератури і лауреатів Національної премії ім. Т.Шевченко, твори класиків зарубіжної літератури в перекладі українською мовою, а також довідковими і інформаційними виданнями.
 
 

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці