Рада Київської міської ради профспілок

24 грудня 2012,Публікації » Новини

Рада Київської міської ради профспілок21 грудня 2012 року відбулося ІV засідання Ради Об'єднання профспілок, організацій профспілок у м. Києві „Київська міська рада профспілок ”.

У ході заходу було розглянуто питання щодо виконання рішень Х Київської міської міжспілкової конференції профспілок і завдання по активізації роботи Міськпрофради із захисту соціально-економічних прав та інтересів спілчан. В обговоренні звітної доповіді взяв участь заступники голови КМОППОіНУ Олександр Трофименко. Пропонуємо до вашої уваги тези виступу:rada-mskprofradi.doc [34.5 Kb] (cкачувань: 8)

Після засідання в урочистій обстановці відбулося підписання Договору про співпрацю з Мінським міським об’єднанням організацій профспілок.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2018

Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я Виплата пенсії особам, яким призначено пенсію відповідно до Закону України “Про наукову і науково-технічну діяльність” в період роботи