Авторизація|

Рада Київської міської ради профспілок

24 грудня 2012,Публікації » Новини

Рада Київської міської ради профспілок21 грудня 2012 року відбулося ІV засідання Ради Об'єднання профспілок, організацій профспілок у м. Києві „Київська міська рада профспілок ”.

У ході заходу було розглянуто питання щодо виконання рішень Х Київської міської міжспілкової конференції профспілок і завдання по активізації роботи Міськпрофради із захисту соціально-економічних прав та інтересів спілчан. В обговоренні звітної доповіді взяв участь заступники голови КМОППОіНУ Олександр Трофименко. Пропонуємо до вашої уваги тези виступу:rada-mskprofradi.doc [34.5 Kb] (cкачувань: 9)

Після засідання в урочистій обстановці відбулося підписання Договору про співпрацю з Мінським міським об’єднанням організацій профспілок.


Прес-служба КМОППОіНУ

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

11.листопада

ІВ "Єдність" №7 2019р.

17.листопада

З ДНЕМ СТУДЕНТА!

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці