Авторизація|

Переможці конкурсу «Педагогічні сходинки»

24 грудня 2012,Публікації » Новини

Переможці конкурсу «Педагогічні сходинки»Ось і завершився II щорічний конкурс творчих робіт «Педагогічні сходинки». Цього року темою творів для молодих педагогів, які вправно володіють мистецтвом слова, стала: «Учитель – скульптор душі».

Лауреати підготували різноманітні матеріали, серед яких есе, художні нариси, поезія, публіцистичні статті та ін.

Кожна робота вражала своєю багатогранністю, оригінальним підбором слів-образів та вмінням вдалого поєднання художніх деталей, лексики і цитат.

Твори оцінювалися за такими критеріями: відповідність темі та умовам конкурсу, творчий рівень, авторський стиль, оригінальність і змістовність. Експертну оцінку творчих робіт здійснив кандидат філологічних наук, професор, директор Інституту української філології НПУ імені М.П. Драгоманова Анатолій Висоцький.

Гран-прі конкурсу здобула Наталія Срібна, вчитель початкових класів гімназії-інтернату №13 Солом’янського району. Перше місце посіла робота Анни Ляшенко, учителя початкових класів СНВК «Деснянка» Деснянського району. Другу сходинку педагогічного п’єдесталу розділили Тетяна Патик, вчитель української мови та літератури ЗНЗ №118 «Всесвіт» Подільського району, та Галина Науменко, вчитель початкових класів ЗНЗ №78 Печерського району. Третє місце здобули Галина Куцаченко, вчитель англійської мови ЗНЗ №197 імені Дмитра Луценка Святошинського району, та Катерина Ворожбянова, учитель англійської мови Українського гуманітарного ліцею Печерського району.

Також відзначено Євгенію Тельнову, вчителя початкових класів ЗНЗ №216 Оболонського району у номінації «Збереження духовних цінностей».

Лауреатами у номінації «Креативність думок» стали:

Ірина Димань, вчитель української мови та літератури ЗНЗ №8 Оболонського району;

Вероніка Волковинська, вчитель предмету «Людина і світ» Українського гуманітарного ліцею Печерського району;

Світлана Ковбасюк, вчитель фізичної культури Києво-Печерського ліцею №171 «Лідер» Печерського району;

Тетяна Бабкова, вчитель англійської мови СЗШ №279 ім. П. Григоренка Солом’янського району;

Юлія Захарова, вчитель іноземної мови гімназії № 109 ім. Т.Г. Шевченка Печерського району.

Переможців та учасників нагороджено дипломами і грошовими преміями.

Проведений конкурс КМОППОіНУ став підґрунтям для розкриття творчого потенціалу молодих учителів і мотивацією для подальшої педагогічної діяльності.

 

Прес-служба КМОППОіНУ

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці