Авторизація|

Віктор Ющенко: Економити на освіті та науці - хибна політика

28 квітня 2009,Публікації » Новини
Віктор Ющенко: Економити на освіті та науці - хибна політика
Президент піддав критиці урядове рішення про скорочення державного замовлення у сфері вищої та середньо-спеціальної освіти.

"Чотири роки тому рівень державного замовлення по вищої освіті складав приблизно 46 %. Хоча, як ви знаєте, закон вимагає не менше 50 %. За три роки рівень державного замовлення через свідомо організовану державницьку політику з даного питання ми довели до 54 %, впровадили зовнішнє тестування. Переконаний, 100 тисячам дітей дали можливість без корупції прийти до вищої школи. Що стосується спеціальної освіти, державне замовлення складало у 2008 році вже в районі 62 %", - сказав Віктор Ющенко в радіопрограмі "Акценти Президента".

 

Ми говоримо про доступність освіти - це головний конкурентний засіб суспільства в сьогоднішньому середовищі. І тому нема нічого, я сказав би, підступнішого, ніж економити на освіті та на науці. Це може бути хибна політика. Я в цьому глибоко переконаний, бо країни, які навіть не мають того ресурсу, який має Україна, перемагають світову конкуренцію через фактор освіти й технології. Переконаний, урядова політика по даному питанню потребує серйозної корекції. Тому при доопрацюванні бюджету 2009 року я обов'язково зініціюю питання підвищення державного замовлення у сфері вищої і середньої спеціальної освіти", - підкреслив Президент України.

 

 

http://www.osvita-ua.net

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці