Авторизація|

Канікули для школярів

Канікули для школярівУчні київських шкіл матимуть два тижні канікул, починаючи з 29 грудня. Про це повідомляє прес-служба Київської державної міської адміністрації.

"Повернуться до навчання юні кияни 14 січня 2013 року", – йдеться в повідомленні КМДА.

Впродовж канікул у столиці працюватимуть гуртки, спортивні секції, клуби за інтересами та інші творчі об'єднання. Окрім того, для школярів Києва запланували пізнавально-розважальну програму, новорічні й різдвяні святкові вистави та спортивно-масові заходи.

Також у Києві відбудеться міський новорічний бал старшокласників, а для учнів столичних і сільських шкіл 29 грудня 2012 року о 14:00 в Колонному залі КМДА відбудеться свято Новорічної ялинки.

Прес-служба КМОППОіНУ

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

11.листопада

ІВ "Єдність" №7 2019р.

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці