Соціологічне опитування – думки профспілкового активу освітян

27 грудня 2012,Публікації » Новини

Соціологічне опитування – думки профспілкового активу освітянКиївська міська організація Профспілки працівників освіти і науки України у грудні 2012 року провела соціологічне опитування  профспілкового активу освітян. Для цього підготовлено анкету, яка містила 7 питань. У ході дослідження було опитано понад 600 спілчан.

Аналіз отриманих анкет показав, що 53% опитаних вважають основним критерієм за яким характеризують діяльність КМОППОіНУ – це проведення серйозної роботи щодо захисту прав освітян і відстоювання їхніх інтересів. 47% респондентів зазначили, що КМОППОіНУ проводить роботу з урахуванням можливостей і робить чимало корисного для столичних освітян.

На запитання звідки освітяни дізнаються про діяльність КМОППОіНУ, 78% опитаних зазначили – з інформаційного вісника «Єдність», 45% з них – з сайту Київської міської організації, 25%  – з телебачення, радіо, ЗМІ, 10% – інших інтернет-ресурсів.

Для більшості спілчан (93%) членство в Профспілці є свідомим.

Серед найгостріших питань, які існують в освіті, більшість респондентів (понад 80%) виділили недостатнє фінансування на утримання і розвиток навчальних закладів та низьку заробітну плату, відсутність стимулювання (премії, надбавки) – 47%.

У випадку затримки виплати заробітної плати 51% респондентів підтримують діалог з владою. У разі відміни виплати муніципальної надбавки 65% працівників закладів освіти готові до страйку.

Переважна більшість опитаних (89%) вважають, що представник профспілкової організації освітян повинен представляти їхні інтереси в Київській міській раді.

Таким чином, узагальнюючи отримані результати анкетування, можна зробити такі висновки. Більшість спілчан свідомо стають членами Профспілки, цікавляться діяльністю КМОППОіНУ та готові відстоювати свої права.

ОПИТУВАННЯ СПІЛЧАН

04.червня

Лабіринт 2018!

Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я Виплата пенсії особам, яким призначено пенсію відповідно до Закону України “Про наукову і науково-технічну діяльність” в період роботи