Авторизація|

Робота з профактивом – головний пріоритет Святошинської РОП

28 грудня 2012,Публікації » Новини

Робота з профактивом – головний пріоритет Святошинської РОПНаприкінці грудня Святошинська районна організація профспілки провела майстер-клас для голів первинних профспілкових організацій всіх закладів освіти району.

Основною метою заходу стало підбиття підсумків роботи школи профспілкового активу. Тема цього навчання – «Робота постійних комісій профспілкового комітету первинних профспілкових організацій».

Досвідчені голови профкомів: Галина Михайлівна Бедій (СЗНЗ №196) та Ніна Олексіївна Алексєєва (ДНЗ № 516) гостинно прийняли профактив Святошинського району. Вони розповіли колегам про злагоджену роботу комісій профспілкового комітету заради інтересів спілчан, про єдність та авторитет освітянської профспілки у своїх колективах.

Активну участь у роботі майстер-класу взяли і наші соціальні партнери: Олена Василівна Мендель – директор СЗНЗ №196 та Лариса Василівна Чупак – завідуюча ДНЗ № 516.

Кожен  учасник цього заходу мав можливість не тільки оцінити роботу своїх колег, а й поспілкуватися один з одним, розповісти про особливості діяльності комісій профспілкового комітету та привітати один одного з прийдешнім Новим роком!

 

 

Людмила Заворітько,

Голова Святошинської РОП

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці