Авторизація|

«Ой роде мій красний»

«Ой роде мій красний»Родина, рід – які слова святі!
Вони потрібні кожному в житті,
Бо всі ми – гілочки на дереві,
Що вже стоїть віки.

З давніх-давен у всіх народів світу існує благородна традиція – виховувати у дітей родинні почуття та шанувати свій рід. Українці завжди дуже високо цінували сімейний затишок і родинні цінності, а культ батька-матері та щасливої родини, де панує злагода, споконвіків властивий ментальності нашого народу.

Такі традиції притаманні і СШ №238, де в шкільному музеї українознавства «Берегиня», відбулося свято сім’ї і родини, яке організувала керівник гуртка українознавства «Бабусина скринька» Ніна Трофимова. У невеличкому затишному кабінеті учні третіх класів разом із батьками відчули радість і тепло домашнього вогнища.

Кожен із маленьких школярів намалював «дерево свого роду», за допомогою якого з гордістю і радістю в очах охарактеризував усіх членів сім’ї: батьків, дідусів, бабусь, прабабусь і т. д. Дехто навіть написав свої перші несміливі вірші, присвячені своїм найріднішим людям, які завжди зрозуміють і пробачать необачні дитячі вчинки.

Під час заходу третьокласники із задоволенням наспівували рядки «родина, родина від батька до сина», «а сорочка мамина біла-біла» та ін. з відомих українських пісень Також проводилися різноманітні конкурси, наприклад, хто більше розкаже прислів’їв та приказок про рід і родину, хто скаже більше лагідних слів своїм рідним, хто краще намалює своїх близьких.

Наприкінці свята Ніна Трофимова звернулася до всіх із такими словами: «Ми з вами всі – український народ, який складається з малих і великих родин. Як могутня ріка бере силу з маленьких джерел, так і наша Україна збагачується маленькими і великими родинами – це основа і фундамент нашої держави».

Прес-служба КМОППОіНУ

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці