Авторизація|

2013-й оголошено Роком дитячої творчості в Україні

2013-й оголошено Роком дитячої творчості в УкраїніУказом Президента України 2013 рік оголошено Роком дитячої творчості.

Основною метою такого Указу є забезпечення освітньо-культурних потреб дітей, створення умов для їх творчого, інтелектуального, духовного та фізичного розвитку, виявлення і підтримки талановитих та обдарованих дітей, організації змістовного дозвілля, вдосконалення виховної роботи та розбудови системи позашкільної освіти.

Як зазначено в документі,  Кабінет Міністрів України має розробити та затвердити до 1 лютого план заходів із підготовки і проведення року дитячої творчості. Також дано доручення місцевій владі розробити план регіональних заходів.

Державний комітет телебачення і радіомовлення України має забезпечити широке висвітлення заходів із підготовки та проведення у 2013 році в Україні Року дитячої творчості.

Прес-служба КМОППОіНУ

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці