Авторизація|

Зустріч клубу «Учительська родина»

Зустріч клубу «Учительська родина»У кожної людини є свій сенс життя, тобто те, чим і заради чого вона живе. Сім’я, діти, онуки, улюблена тварина і, звичайно, ж робота. Немало і небагато – близько 40 років свого життя ми присвячуємо саме їй. Найбільше це стосується людей, професія яких гордо звучить – Учитель. Кожен ранок вони біжать до вередливих, серйозних, веселих і допитливих дітей-школярів. Чимало педагогів дотримуються думки, що проживають своє життя «від дзвінка і до дзвінка». Адже роки біжать так невпинно, що часом нагадують гірські потоки рік, які з шаленою швидкістю мчать у незвідані далі. Так і люди, метушаться, біжать, спішать, але куди… Минає час і наші педагоги стають ветеранами педагогічної праці, та, незважаючи на сиві скроні, на їхніх обличчях і досі щира усмішка, а в очах - мудрість. Приходить пора, яку Михайло Стельмах у романі «Чотири броди» назвав періодом онуків та правнуків. І дуже важливо, щоб у цей період людина не відчувала себе відірваною від шкільного колективу, у якому пройшли її найкращі роки.

Саме тому протягом останніх 16 років Дарницька районна у м. Києві організація Профспілки працівників освіти і науки України на чолі з Галиною Некрасовою проводить святкові зустрічі для найдосвідченіших освітян – ветеранів педагогічної праці.

15 січня 2013 року у школі-інтернаті №12 пройшла чергова зустріч клубу «Учительська родина». З нагоди різдвяно-новорічних свят для освітян підготували святковий концерт, де учні виступили з танцювальними номерами та душевними піснями. Зі сцени лунали слова знайомої величальної щедрівки: «Щедрий вечір, добрий вечір, добрим людям на здоров'я», а в залі усі присутні підспівували під гучні оплески. Справжній розмай зимового календарно-обрядового фольклору був представлений на святі: виступав вертеп, водили Козу, колядували, засівали. Розмаїття текстів і пісень, строкатість і барвистість одягу, чудернацькість і казковість супроводжувалися сміхом і слізьми радості. Під час заходу лунали щирі слова вдячності освітянам за їх копітку і самовіддану працю.

Ніна Іванівна Панчук, президент Клубу друзів Дарницького району, каже: «Велике щастя мати велику вчительську родину, яка об’єднує та згуртовує людей. Адже прийшовши сюди, ми, насамперед, обмінюємося своїми думками один з одним і згадуємо цікаві моменти нашого життя. Висловлюємо велику вдячність Профспілці, яка є ініціатором таких зустрічей, а також управлінню освіти та дирекції школи.

Наприкінці заходу гостям вручили подарунки. Після святкового концерту чимало ветеранів педагогічної праці ще довго спілкувалися між собою, фотографувалися, обмінювалися номерами телефонів, а потім можна було почути теплі слова надії і сподівання: «До наступної зустрічі».

 

 

Прес-служба КМОППОіНУ

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ОГОЛОШЕННЯ

ХІІІ звітно-виборна конференція КМОППОіНУ

ХІІІ звітно-виборна конференція КМОППОіНУ 13 березня 2020 року відбудеться ХІІІ звітно-виборна конференція Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України   ПОРЯДОК ДЕННИЙ Звіт про роботу ради Київської міської організації Профспілки працівників освіти і ...

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці