Авторизація|

В Україні книговидання зросло майже вдвічі

16 січня 2013,Публікації » Новини

В Україні книговидання зросло майже вдвічі Україна – одна з країн, де з року в рік фіксується один з найнижчих рівнів книговидавництва. Незважаючи на таку невтішну статистику, наша держава все таки робить крок вперед у цій галузі. За даними Книжкової палати України імені Івана Федорова, в минулому 2012 році тиражі зросли на 46 % у порівнянні з 2011 роком. Збільшилася не лише кількість екземплярів, але й перелік зареєстрованих назв книг і брошур.  

Якщо у 2011 році в Україні тираж випущених книг складав 34, 8 млн примірників, то у 2012 - майже 51 млн. Кількість зареєстрованих назв книг і брошур за вказаний період  зросла з 18,8 тисяч до 22,1 тисячі. Значно збільшилося число книг, виданих російською мовою: на 45 % за назвами і на 80 % у тиражах. А от видавництво книг українською мовою у 2012 році зросло лише на 10 % за назвами і на 31 % за кількістю примірників.   

У 2012 році Міністерство освіти збільшило кількість друкованих підручників для середньоосвітніх навчальних закладів майже на 6 млн екземплярів (для порівняння у 2011 році видано всього 5, 2 млн підручників). Окрім того, на оновлення бібліотечних фондів додатково виділено 20 млн. гривень

Станом на 2012 рік рівень книгодрукування в Україні становить 1,1 книги на людину в рік, у Білорусі – 4, у Росії - 4,6, у Польщі – 5,3, у Німеччині – 6. Вчені зазначають, що для прогресивного розвитку держави, цей показник має бути не нижчим 2,5.

Прес-служба КМОППОіНУ 

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці