Авторизація|

Конкурс до Дня святого Валентина

8 лютого 2013,Публікації » Новини

Конкурс до Дня святого ВалентинаКиївська міська організація Профспілки працівників освіти і науки України оголошує конкурс на кращу валентинку до Дня всіх закоханих.

Журі оцінюватиме роботи у двох номінаціях: «Найкраще художнє оформлення» та «Найкраще текстове оформлення». Скористайтеся можливістю висловити свої почуття, сказати теплі та щирі слова близьким людям і отримати оригінальні подарунки. Чекаємо на Ваші роботи до 14 лютого у редакції ІВ «Єдність» за адресою вул. Володимирська, 57 каб. 16 (Будинок Вчителя) або надсилайте на пошту org@profspilka.kiev.ua з поміткою «Конкурс валентинок».

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

11.листопада

ІВ "Єдність" №7 2019р.

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці