Авторизація|

«Лапландія у моєму місті» очима дітей

«Лапландія у моєму місті» очима дітейУ галереї Київського міського будинку вчителя проходить виставка конкурсу дитячих малюнків «Лапландія у моєму місті». У конкурсі взяли участь: діти не лише із столиці, але й із інших областей України та із-за кордону. Зокрема на виставці можна побачити роботи дитячих художніх студій Палаців дітей та юнацтва, Київської дитячої школи мистецтв №2 ім. М. І. Вериківського, Зразкової студії образотворчого мистецтва «Бджілка» ЦТ «Шевченківець», Київської дитячої школи мистецтв №3; Київського Палацу дітей та юнацтва; середніх загальноосвітніх шкіл та інших.

Тематика робіт щороку інша. Кращі малюнки відзначаються дипломами і подарунками та виставляються у відомих мистецьких залах Києва, зокрема, в Музеї сучасного образотворчого мистецтва України. Цьогорічний конкурс „Лапландія у моєму місті” приурочений до Дня Святого Миколая, Нового року та Різдва. Виставка триватиме до кінця січня, після чого відбудеться оголошення результатів конкурсу та нагородження переможців.

 

Прес-служба КМОППОіНУ

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці