Авторизація|

Гімназія біотехнологій №177 відсвяткувала 50-річчя

Гімназія біотехнологій №177 відсвяткувала 50-річчяНаприкінці січня поточного року гімназія біотехнологій №177 Солом’янського району міста Києві відзначила своє 50-річчя.

Навчальний заклад було створено у 1962 році як трудову політехнічну школу з виробничим навчанням у складі 9-11 класів. Випускники школи мали можливість здобути 13 виробничих спеціальностей. Через сім років було долучено початкову школу. У 1972 році у навчальному закладі запроваджено кабінетну систему. А через деякий час у школі відкрився клас з поглибленим вивченням хімії. У 2004 році середня загальноосвітня школа №177 отримала статус спеціалізованої школи з поглибленим вивченням біотехнологій. А вже 2008 року стала гімназією.

На святкових урочистостях були присутні заступник голови Київської міської державної адміністрації Леонід Новохатько, Голова Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації Іван Сидоров, начальник районного управління освіти Галина Лазарєва, заступник голови Олена Савицька та ін.

Участь у ювілейному заході взяли представники освітянської та медичної громади міста Києва, районного управління освіти, районного методичного центру, Голова Солом`янської районної організації Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України Василь Марочко.

З вітальним словом від Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Київської міської державної адміністрації виступила перший заступник директора Департаменту Вікторія Челомбітько.

На ювілейному святі у виконанні учнів та вчителів гімназії прозвучало чимало пісень. Позитивні емоції та веселий настрій дарували гостям театр «Творча свічка», команди КВК «Шланги», «Матріксс» і «Третій», вихованці гуртків, серед яких студія «Fashion kids», студія «Z» та інші.

Прес-служба КМОППОіНУ

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці