Авторизація|

Санаторно-курортне лікування для застрахованих осіб

7 лютого 2013,Публікації » Новини

Санаторно-курортне лікування для застрахованих осібГолосіївська міжрайонна виконавча дирекція Київського міського відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності інформує страхувальників та застрахованих осіб про можливість отримати путівки на санаторно-курортне лікування з частковою оплатою за кошти Фонду.

Санаторно-курортне лікування один із видів лікувально-профілактичної допомоги, пов'язаної з використанням природних лікувальних факторів (мінеральні води, лікувальні грязі, сприятливий клімат тощо), направлених на збереження чи відновлення здоров’я людей. Таке лікування, на відміну від традиційного - медикаментозного лікування, має позитивні сторони, оскільки є найбільш фізіологічним і природним для організму людини.

Особливість лікування в санаторіях полягає в тому, що завдяки природному комплексу лікувальних заходів вдається попередити поширення безлічі хвороб і навіть вилікувати певні захворювання. Доведено, що курортні фактори, вміло і вчасно застосовані, діють системно на різні органи, усувають і причину, і наслідок захворювання.

На перший квартал 2013 року є путівки до курортів Трускавця, Моршина, Миргорода, Одеси, Південного берегу Крима, Приазов’я, Київської, Хмельницької, Харківської, Волинської, Івано-Франківської, Львівської областей, зокрема до санаторіїв: «Феофанія», «Україна», «Жовтень», «Орізонт», «Зелений ліс», «Лермонтовський», «Бермінводи», «Верховина», «Нива», «Лазурний», «Бердянськ», «Кирилівка», ім. Кірова, «Ясна поляна», «Феміда», «Лісова пісня», «Черче», «Шкло», «Авангард», Трускавецький військовий.

Право на санаторно-курортне лікування працюючим особам та членам її сім’ї гарантовано Законом України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням» від 18 січня 2001р. № 2240-Ш.

Працюючим особам путівки на санаторно-курортне лікування видаються в період щорічної відпустки.

Здійснення санаторно-курортного лікування є особливим завданням, оскільки від стану здоров’я людини залежить і рівень її повсякденного життя і продуктивність праці.

Отже, для отримання санаторно-курортної путівки застрахованій особі слід звернутися до комісії (уповноваженого) із соціального страхування за основним місцем роботи із особистою заявою та медичною довідкою для одержання путівки (форма № 070/о).

Фізичним особам - суб’єктам підприємницької діяльності, які приймають добровільну участь в системі загальнообов'язкового державного соціального страхування у зв'язку з тимчасової втрати працездатності, путівки видаються за місцем їх обліку в робочому органі Фонду з тимчасової втрати працездатності.

Шановні страхувальники, Голосіївської міжрайонної виконавчої дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, детальну інформацію щодо порядку отримання та використання санаторно-курортних путівок для лікування можна дізнатися, зателефонувавши за номерами телефонів: 456-98-39, 456-09-52, 455-69-60.

Голосіївська міжрайонна виконавча дирекції

КМВ ФСС з ТВП

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці