Авторизація|

Святкування Дня закоханих – англійською

18 лютого 2013,Новини, Вища освіта

Святкування Дня закоханих – англійською Колектив кафедри іноземних мов професійного спрямування Національного університету харчових технологій організував свято для студентів факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу з нагоди Дня Святого Валентина.

 Дійство відбувалося у гуртожитку № 3 за творчим сценарієм викладачів кафедри Олени Кохан і Лариси Яненко.

 Студенти з радістю підхопили цю ідею, тому всі разом готувалися до святкування. Вони допомагали оформити залу «сердечними» повітряними кульками, заздалегідь підготували стінгазети, які були вивішені в холі гуртожитку та в залі.

 Мовою Шекспіра учасники заходу обговорювали історію виникнення популярного серед молоді свята, пов’язаного із образом святого Валентина – покровителя закоханих, традиції та звичаї святкування цієї події в різних країнах світу; декламували вірші та співали романтичні пісні.

 Кожний мав змогу кинути листівку із зізнанням у коханні в скриньку для «валентинок», які потім були доставлені Амурами до адресатів.

 Родзинкою заходу стали цікаві конкурси англійською мовою: «Конкурс ніжних слів», «Найкращий поет романтичних віршів», «Кохання з першого погляду», «Найемоційніша декламація вірша», «Знаходження другої половинки відомих людей», де студенти отримували символічні подарунки.

 Наостанок вечора головний подарунок – шоколадні цукерки дістався найактивнішому учаснику святкування – і смачно, і солодко, і корисно!

 Національний університет харчових технологій

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці